TİMKON DEMİR Türkiye’nin seçkin firmalarının güvenilir çözüm ortağı olarak ticari platformda yer almaktadır. Bünyesinde barındırdığı personelini sürekli eğitimlerle destekleyerek daha hızlı, bilgili, çözüm odaklı ve yetkin hale getirmiştir.

1979 yılında Tim demir doğrama olarak Gebze’de  kurulan firmamız  1991 yılında şirketleşerek TİMKON demir San.Tic.Ltd.Şti. olarak, Çölgeçen ailesinin ikinci nesli tarafından yönetilen bir sanayi kuruluşudur. Kendi geliştirdiği sermaye ile büyümüş sektöründe nadir örneklerinden biridir. Firmamız Çelik Konstrüksiyon, Paslanmaz ve Saç şekillendirme tedarikçisi olarak yıllık 3bin ton metal işleme kapasitesiyle bölgenin sayılı uzmanlık markalarından biridir.

Firmamız ayrıca TELKON çevre çit sistemleri  markası  ile panel çit imalat ve montaj işleri yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimizle çalışarak en güzel hizmeti sizlere sunmak için çalışıyoruz.

 

ŞİRKET FELSEFESİ

Uzman ve dinamik kadrosu ile yeni üretim teknolojilerinin yakından takip etmekte, müşteri beklentilerinin en iyi şekilde karşılanması ve pazar odaklı üretim anlayışı ile alanında en hızlı büyüyen firma olmaya devam etmektedir.

TİMKON DEMİR olarak hedefimiz; müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayabilmek ve taleplerine yüksek standartlarda, yenilikçi ürün ve hizmetlerle, hızlı, esnek ve güvenilir çözümler sunabilen bir dünya markası olmaktır.

DOWNLOAD A COMPLETE CATALOG OF OUR SERVICES AND PROJECTS SPECIFICATIONS
Download