Kalite denildiği zaman akla ilk gelen firma olma özelliğini kurulduğu ilk günden bugüne dek hep koruyan ve geliştiren TİMKON, sürekli gelişimin dünya üzerindeki en büyük örneklerindedir. Kalite bilinci, kurumun sahip olduğu organizasyon yapısı sayesinde beyaz/mavi/gri yaka fark etmeksizin tüm çalışanlar tarafından benimsenmiş bir olgudur. “Toplam Kalite Yönetimi” anlayışı ile üretim yapan TİMKON , çalışanlarını sürekli eğiterek, kalite çemberinin birer parçası haline getirmektedir. Önce çalışan kalitesi ile sürekli gelişimin olacağına inanılan TİMKON ’de herkes yaptığı işin kırmızı baretlisidir.

Dünyanın her noktasına ürün ve hizmet sunan TİMKON , müşteri memnuniyetinin değerini bilerek sürekli gelişimini şekillendirmektedir. Teknolojik yatırımların hiç kız kesmediği TİMKON ’da, ortaya konulan ürünler sadece uluslararası standartlara göre değil, daha sıkı toleransları olan TİMKON toleranslarına göre tam doğru olarak üretilmektedir.  İnsan ve teknolojik yatırımların mükemmel bileşkesi olarak üretilen ürünler, TİMKON ailesi için her zaman gurur vericidir.

SAHİP OLDUĞUMUZ KALİTE BELGELERİMİZ

IS0 9001
ISO 14001

KONTROL ve TESTLER

TİMKON ’nin kalite ekibi, kontrolleri ve gerekli testleri her sipariş numarası için yapmaktadır. Kullanılacak tüm teçhizatlar, akredite kurumlar tarafından kalibre edildikten sonra kullanılmakta ve periyodik olarak takibi yapılmaktadır. İstenilmeden istenileni sunan TİMKON, ürettiği ürünlerin raporlarını müşterilerine ürün ile teslim ettiği gibi, talep halinde gerçekleştirilen tahribatlı ve tahribatsız tüm testlerin raporlarını da müşterilerine sunmaktadır.